Neler yeni

Hack Forum

elif

𝕤𝕙𝕦𝕥 𝕦𝕡 𝕓𝕚𝕥𝕔𝕙
girl user
Usta
Katılım
22 May 2021
Mesajlar
545
Tepkime puanı
2,375
Puanları
93
Konum
ACILARIN İÇİNDE 🚬
Web sitesi
theosforum.org
TK
6,017
Hack forum
Teknolojik alanda geliştiğimiz her dakika'da insan oğlu için yeni ufuklar açılıyor, her geliştirilen teknik ve bilimsel olgular daha sonra başka gelişmeleri beraberinde getiriyor, internetin keşfi ile okadar şey hayatımıza katıldıki hangi birini saysak bitmez, Hacker diye birşeyi daha önce bilirmiydik ? eğer internet olmasaydı hacker tanımıda asla olmazdı değilmi ? evet tamda bundan bahsediyorum, 30 yıllık internet network mazisinde son 20 senedir karşımıza çıkan Hack Forum olgusundan'da bahsetmek istiyorum, hackerlerin kurduğu ve hack forum olarak bilinen sitelerde binlerce hacker ve hacker adayı bulunuyor, belki ülkemiz olan türkiye'de en az 30 binden fazla hacker vardır değilmi ? bunların bir kısmı alt seviye bir kısmıda üst seviyedir, verilerimizi hackerlerden korumak içinde çeşitli şirketler anti virüs yazılımları geliştiriyor, bir ticari döngü bu şekilde işliyor ve internetin sonsuzluğunda inanılmaz ticari işlemler ilerliyor, türkiyenin en önemli hack forum sitesi olan bu siteyi inlemenizi öneriyorum, sitede öyle şeyler varki hayran kalmamak elde değil ! hackerler,reklamcılar,hitciler say say bitmez her sektörden insan bu Yasak* siteye toplanmış ve bir şekilde kendi aralarında ticaret yapıyorlar, bunlar aslında sanalın karaborsacıları gibiler ticarette, yani ulaşamadığınız şeyleri sizin önünüze getiriyorlar ve bununda ücretini misliyle istiyorlar. Birçok kişi alışveriş yapıyor ve rakiplerinden böylece bir adım öne geçiyorlar, bunların hepsi hackerler sayesinde oluyor, bazıları 25-30 yaşından sonra bu hackerlik işlerini öğrenmeye çalışıyor, benden size bir öneri ? boşuna zamanınızı kaybetmeyin çünkü bu mümkün değil, bilmeniz gereken okadar çok şey sizi bekliyorki daha ilk adımda pes edeceğinizi bilin, bu yüzden hackerlik işini çocukluğundan buyana yapan insanlara saygı gösterin ve işiniz düştüğü zaman elinizi cebinize atın.
 

Hack Forum

Üye
Üye
Katılım
12 Kas 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
2
Puanları
1
Yaş
21
TK
20
instagram hesap satışı , Hesap satışı , Hesap alım , Crack Forum , Hack Forum , Hack sitesi, TikTok Hesap Satışı , Hesapsat , Yasak* Forum , Siber Güvenlik Forumu , instagram hesap çalma , instagram hack methods , instagram hesap satın al , instagram hesap satanlar , webmaster , webmaster forumu , webmaster sitesi , webmaster nedir ?
 

Xinox

Süper Moderatör
Süper Mod.
Katılım
20 May 2021
Mesajlar
816
Tepkime puanı
2,267
Puanları
93
Konum
theos hack forum
Web sitesi
theosforum.org
TK
15,020
Hack Forum, instagram hesap satışı , Hesap satışı , Hesap alım , Crack Forum , Hack Forum , Hack sitesi, TikTok Hesap Satışı , Hesapsat , Yasak* Forum , Siber Güvenlik Forumu , instagram hesap çalma , instagram hack methods , instagram hesap satın al , instagram hesap satanlar , webmaster , webmaster forumu , webmaster sitesi , webmaster nedir ?
 

Gündemdeki Konular

Üst Alt